Promark Light

Zadzwoń: 22 742 03 10

TSC Strategic PartnerAutomatyczne głowice etykietujące

Dostępne w asortymencie naszej firmy etykieciarki to urządzenia wykorzystujące zaawansowane technologie. Stworzone zostały po to, aby umożliwić swoim użytkownikom łatwe oznaczanie, zarówno opakowań jednostkowych, jak i zbiorczych. Nasze etykieciarki posiadają bardzo solidną konstrukcję, dzięki czemu są w pełni niezawodne. Ich charakterystyczną cechą jest bardzo wysoka trwałość.

Głowice, które znajdziesz w naszej ofercie zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zapewnić pełną kompatybilność z możliwie szeroką gamą dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu możliwe jest szybkie i bezproblemowe bieżące dostosowanie tych urządzeń do aktualnych potrzeb czy zadań jakie ma wykonać aktualnie firma. Powoduje to z kolei, że cały proces zawsze przebiega z satysfakcjonującą szybkością.

Dodatkowym atutem etykieciarek wymienianym przez użytkowników jest także wysoka precyzja. Przy wszystkich zaletach i udogodnieniach urządzenia nie generują jednak żadnych dodatkowych kosztów, czy komplikacji wiązanych z obsługą.

Do każdej zakupionej u nas etykieciarki można zainstalować opcjonalnie specjalistyczny datownik Linx TTO. Drukarki termotransferowe Linx TT3/TT5/TT10 służą do nanoszenia informacji zmiennych różnego rodzaju bezpośrednio na folii. Należą do nich między innymi dane takie jak: data przydatności, kod kreskowy, dokładny czas i tym podobne. Kolorowy ekran dotykowy, prosty interfejs użytkownika i możliwość szybkiej wymiany folii minimalizują czas, który należy przeznaczyć na obsługę urządzenia.

Głowica etykietująca ALFA

ALFA to najprostszy model głowicy etykietującej Promark Serwis. Urządzenie posiada zintegrowany sterownik, zwartą konstrukcję oraz niewielkie gabaryty, co ułatwia szybką wymianę lub zastosowanie na różnych liniach produkcyjnych, w zależności od zmieniających się potrzeb. Pomimo nieskomplikowanej konstrukcji w pełni zaspokaja potrzeby większości użytkowników etykiet samoprzylepnych, a jednocześnie nie wymaga specjalistycznego wyszkolenia obsługi. Szczegółowe informacje można uzyskać mailowo lub telefonicznie.

Głowica etykietująca GAMMA

GAMMA to wysokiej klasy sprzęt w konkurencyjnej cenie wyposażony w wysokiej klasy silnik krokowy oraz sterownik mikroprocesorowy. Jest precyzyjna, niezawodna i wszechstronna. Sprosta praktycznie każdemu zadaniu związanemu z nanoszeniem etykiet samoprzylepnych na dowolny produkt. Charakteryzuje się uproszczoną i przejrzystą konstrukcją mechaniczną, co gwarantuje łatwą obsługę i wysoką niezawodność urządzenia. Szczegółowe informacje można uzyskać mailowo lub telefonicznie.

Głowica etykietująca GOLF

GOLF to najnowszy model głowic etykietujących Promark Serwis zaprojektowany w oparciu o najnowocześniejsze komponenty dostępne na rynku - sterowanie PLC, kolorowy dotykowy pulpit sterowania, silnik krokowy - przy zachowaniu sprawdzonej solidnej konstrukcji. Zapewnia to pełną integrację oraz współpracę z liniami produkcyjnymi, wszechstronność oraz wysoki komfort obsługi. Szczegółowe informacje można uzyskać mailowo lub telefonicznie.