Promark Light

Zadzwoń: 22 742 03 10

TSC Strategic PartnerOprogramowanie

Nasze urządzenia jesteśmy w stanie zintegrować z większością systemów pracujących u klienta (systemy ERP, SAP itd.) Wykonujemy również integrację polegającą na łączeniu naszego oprogramowania z pracującymi u klienta bazami danych jak SQL, Oracle, Linux i wiele innych.

Dla klientów nie posiadających oprogramowania do zarządzania etykietami lub chcących zmienić aktualnie wykorzystywany program na nowy mamy do zaoferowania produkt wiodącej w tym zakresie firmy Seagull Scientific -> Bar Tender. W wersji Ultra Lite która zapewnia podstawową funkcjonalność tworzenia, edycji oraz wydruku etykiet dołączany jest bezpłatnie do sprzedawanych przez nas urządzeń drukująco-etykietujących oraz drukarek TSC.

TSC

Oprogramowanie BarTender

BarTender to wiodące na świecie oprogramowanie do projektowania i drukowania etykiet, kodów kreskowych i tagów RFID. Oprogramowanie BarTender, które może pracować jako samodzielna aplikacja lub wraz z dowolną aplikacją ERP, używane jest przez setki tysięcy osób w ponad 150 krajach. Dzięki czterem wersjom dostarczającym ogromnej liczby funkcji, oprogramowanie BarTender może zaspokoić wszelkie potrzeby i zmieścić się w każdym budżecie.Broszura do pobrania »