Promark Light

Zadzwoń: 22 742 03 10

TSC Strategic PartnerZestawy etykietujące

Znakowanie produktów i opakowań to proces, który wymaga odpowiedniej technologii. Niezależnie od branży, od jakości nadruku zależy przede wszystkim wizerunek firmy. Musi więc być nie tylko jakościowy i trwały, ale również estetyczny. Obecnie stosuje się do tego specjalne urządzenia, a mianowicie ? zestawy etykietujące. Pozwalają one uzyskanie satysfakcjonujących efektów w bardzo krótkim czasie, co wpływa bezpośrednio na opłacalność całego procesu.

Jakie są zalety zestawów etykietujących?

Możemy tutaj wymienić przede wszystkim solidną konstrukcję. Zestawy etykietujące to urządzenia, które przeznaczone są do długiej pracy na liniach produkcyjnych. Z tego względu do ich stworzenia stosuje się wytrzymałe i odporne na zużycie surowce, które mają niemałe znaczenie także w kontekście eksploatacji ? ich żywotność jest bardzo długa. Urządzenia posiadają płynne regulacje, które można dostosowywać wedle uznania i potrzeb. Praca urządzeń tego typu może odbywać się w różnych cyklach produkcyjnych. Pod względem druku, warto zaznaczyć wysoką precyzję, która pozwala na powstawanie zarówno prostych, jak i skomplikowanych etykiet. Ich obsługa z kolei jest prosta i intuicyjna.

W jaki sposób nanoszone są etykiety?

Zestawy etykietujące to urządzenia, które poradzą sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi oczekiwaniami firm i ich Klientów. Etykiety mogą więc znaleźć się niemal w każdym miejscu na opakowaniu: na górze, z boku, od spodu i dookoła w postaci plomby. Powstałe oznakowania, niezależnie od miejsca, w którym zostaną naniesione, cechuje bardzo duża dokładność oraz wysoka jakość, a co za tym idzie ? również trwałość.

Dlaczego warto się zdecydować na zestawy etykietujące?

Te urządzenia charakteryzuje uniwersalność. Nie ma znaczenia, do której branży przynależysz oraz jak duże bądź małe są Twoje oczekiwania. Zestawy etykietujące z pewnością wpłyną na szybkość oraz jakość pracy w Twojej firmie, a nawet tak mała plomba może okazać się znaczącym czynnikiem podczas budowania marki i jej wizerunku.

W ofercie Promark Light znajdują się również Zestawy etykietujące. To urządzenia składające się z głowicy etykietującej, ramy, transportera oraz pozostałych akcesoriów, tworzących część linii lub samodzielną aplikację. Przeznaczone są do etykietowania opakowań z góry, dołu, boku, po obwodzie oraz plombowania.
 
W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się naszym działem handlowym.

grafika 1
grafika 2
grafika 3
grafika 4
grafika 5
grafika 6