Promark Light

Zadzwoń: 22 742 03 10

TSC Strategic PartnerKortho HQC

Kortho HQC

Tanie, uniwersalne urządzenie do nanoszenia prostych kodów czcionkowych i graficznych na produkty i materiały opakowaniowe poruszające się oraz będące w zatrzymaniu.

Folia na maszynie pakującej, puszka czy opakowanie plastikowe, produkt stojący lub w ruchu wszystko to można skutecznie znakować niewiele inwestując.

- Kortho HQC dzięki stosowaniu termoplastycznych rolek barwiących nanosi natychmiast suchy i trwały nadruk na wielu rodzajach produktów z dużą prędkością.

- Kortho HQC dzięki unikalnej konstrukcji głowicy drukującej (system "dotknięcie motyla") oraz stosowaniu miękkich czcionek może być alternatywą do drukarki typu ink jet wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stosowania innych drukarek czcionkowych.

- Kortho HQC to urządzenie o niezwykle prostej, ale przemyślanej i doskonale sprawdzonej konstrukcji. Nie wymaga od obsługi kwalifikacji potrzebnych do pracy przy drukarkach komputerowych.

- Kortho HQC jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale i w instalacji. Dlatego może być dostarczane do samodzielnego montażu, łatwo zastąpione urządzeniem zastępczym, przeniesione na inną linię produkcyjną itd.

- Kortho HQC umożliwia bardzo szybką wymianę treści nadruku dzięki zastosowaniu zapasowego trzymaka czcionek oraz dzięki temu, że czcionki gumowe nie muszą się rozgrzewać.

- Kortho HQC umożliwia także szybką wymianę termoplastycznej rolki barwiącej w trakcie pracy urządzenia. W standardzie przewidziano podgrzewacz następnej rolki barwiącej, dzięki czemu nadaje się ona do natychmiastowego użycia. Ułatwia to także natychmiastową zmianę koloru nadruku.

Dane techniczne

sposób druku: gumowe czcionki nanoszą na produkt rozgrzany tusz termoplastyczny metodą kontaktową
typ tuszu termoplastyczny tusz w postaci nasączonych rolek gąbkowych,
prędkość druku: do 300 szt./min, do 60m/min
pole nadruku: 12 x 20mm,
zasilanie: 220 VAC, powietrze 5-8 bar (czyste, suche, bez oleju)
masa: głowica 2kg, sterownik 2.3 kg,