Promark Light  
   
 
sprzedazpromarklight.pl

Zapytaj o ofertę

Firma
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail

Tre¶ć zapytania


Etykiety samoprzylepne na roli

Firma Promark Light w ramach świadczonych usług dostarcza swoim Klientom odpowiednie dla technologii TTR logistyczne etykiety samoprzylepne. Wysokiej jakości etykiety pozwalaj±ce na szybk± i skuteczn± identyfikację produktów. Mog± one przyj±ć różny kształt i formę – graficzn± napisów czy symboli.

W Promark Light realizujemy zlecone nam zadania na najwyższym poziomie, dlatego mamy pewność, że każdy nasz Klient będzie zadowolony z danej usługi. Wszystko to sprawiło, że nasza spółka osi±gnęła stabiln± pozycję rynkow± i bazuj±c na zaufaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych do profesjonalnej współpracy. Wychodz±c naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, nasza firma przygotowała szerok± ofertę, która obejmuje etykiety samoprzylepne różnych typów i rodzajów.

  • białe i wstępnie zadrukowane,
  • nawinięte do wewn±trz,
  • nawinięte na zewn±trz,
  • na gilzach (różnego rodzaju).

Przykładowe wymiary
Szerokość B (mm)Wysokość A (mm)
148 210
100 100
100 150
100 50
150 69
100 40
50 40
40 25
106 65
90 80
i inne...


A - szerokość etykiety,
B - długość etykiety,
C - przerwa między etykietami,
E - średnica roli etykiet

Etykietowanie

Tworzenie etykiet samoprzylepnych to zagadnienie, w którym posiadamy ogromne doświadczenie. Dlatego podczas każdego powierzonego nam zadania jesteśmy w stanie służyć kompleksowym wsparciem w zakresie wyboru urz±dzenia, materiałów i czy sposobu produkcji. Doradzamy, serwisujemy i sprzedajemy bogaty asortyment urz±dzeń, na który składa się sprzęt stworzony na bazie nowoczesnych rozwi±zań technicznych.

Zapewniamy dostęp do wszystkich urz±dzeń i materiałów eksploatacyjnych, dzięki którym tworzenie oznaczeń na produkty w Państwa firmie zyska zupełnie now± jakość.

 
  Kontakt  |        projekt: 9ART