Promark Light  
   
 
sprzedazpromarklight.pl

Zapytaj o ofertę

Firma
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail

Tre¶ć zapytania


Folie termotransferowe

folie termoransferowe

Taśmy oferowane przez nasz± firmę to cienkie, poliestrowe folie termotransferowe powlekane barwnikiem umożliwiaj±ce nanoszenie informacji, grafiki, kodów kreskowych na bardzo różne powierzchnie, takie jak: papier, karton, folie PP, PE, PET, PCV, nylon, satynę czy tyvek. Decyduj±c się na zaopatrzenie pochodz±ce z naszego asortymentu gwarantujesz sobie szeroki wybór taśm, które nadaj± się do stosowania w różnego typu drukarkach.

Folia termostatowa – rodzaje:

Woskowe (standard)

Modele woskowe przeznaczone s± do zadruku etykiet papierowych, powlekanych oraz niepowlekanych. Zapewniaj± wysok± jakość druku kodów kreskowych, małego tekstu, a nawet obrazków graficznych przy wysokich prędkościach druku. Do głównych zalet tego materiału należy jego cena – niższa niż w pozostałych wersjach.

Woskowo-żywiczne (premium)

Folia termostatowa woskowo-żywiczna służy natomiast do zadruku różnego rodzaju etykiet - papierowych, powlekanych i niepowlekanych. Nadaje się także do takich etykiet, które stworzone zostały z syntetycznych materiałów. Materiał gwarantuje wysok± jakość druku kodów kreskowych, tekstu, a nawet grafiki. Do jej podstawowych atutów należy znakomita jakość – wyższa niż w przypadku woskowej wersji.

folie do tłoczeń

Żywiczne (super premium)

Precyzyjny zadruk etykiet papierowych, powlekanych, niepowlekanych i tych wykonanych z materiałów syntetycznych (PVC, PET, PP, PE) – to podstawowe przeznaczenie, jakie ma folia żywiczna. Zapewni ona najwyższ± jakość druku tych samych elementów co model woskowy, np. kodów kreskowych. Od innych wersji odróżnia j± wysoka odporności± na chemikalia oraz temperaturę. Jest wytrzymała również na wilgoć oraz intensywne promieniowanie słoneczne.

Folie do tłoczeń (hot stamping)

Wśród wielu rodzajów folii barwi±cych oferujemy również taśmy przeznaczone do urz±dzeń drukuj±cych za pomoc± metalowych czcionek - szczególnie wci±ż popularnych datowników przemysłowych. Oferowane przez nas materiały do tłoczeń zapewniaj± nie tylko wysok± jakość, ale także trwałość nadruku.Dla typowych zastosowań polecamy ekonomiczne modele jednowarstwowe (VTA). Materiał typu VTA zalecany jest do stosowania przy zadruku na podłożach takich jak PE lub PP. Wersja dwuwarstwowa typu VTK, jest bardziej wszechstronna - nadaje się do stosowania na różnych podłożach papierowych, winylowych, typu PET, nylon, skórze itd. Zalecana w wypadku konieczności znakowania na podłożach zawilgoconych lub marzn±cych.

 
  Kontakt  |        projekt: 9ART