Promark Light  
   
 
sprzedazpromarklight.pl

Zapytaj o ofertę

Firma
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail

Treść zapytania


Głowice drukujące

Jednym z najważniejszych elementów urządzeń używanych do produkcji etykiet, gwarantującym płynną pracę urządzenia, jest głowica drukująca. Jak wszystkie akcesoria niestety w wyniku eksploatacji ulega ona naturalnemu zużyciu. Wiąże się to zazwyczaj z obniżeniem jakoœci wydruku, a w ostatecznoœci z koniecznoœcią wymiany tej częœci na nową. Aby zapobiec częstej wymianie tego elementu oraz w znacznym stopniu wydłużyć jego żywotnoœć, należy stosować się do obowiązujących zasad pielęgnacji.

Powszechnie wiadomo, że prawidłowe użytkowanie, czyszczenie i konserwacja elementów takich jak głowica drukująca pozwalają ograniczyć ich zużycie. Zalecamy w tym celu:

  • używanie specjalnego preparatu dedykowanego do czyszczenia tego typu urządzeń,
  • przeprowadzanie kompleksowego czyszczenia za każdym razem po wymianie kalki termotransferowej,
  • używanie takich materiałów eksploatacyjnych, które przeznaczone są konkretnie do danego typu i modelu urządzenia,
  • stosowanie ustawień sprzętu narażających głowicę na możliwie najmniejsze ryzyko uszkodzenia (np. mały docisk do etykiety, ograniczony poziom zaczernienia).

Firma Promark Light oferuje głowice drukujące o bardzo dużej wydajnoœci i niezawodnoœci, zapewniające wysoką jakoœć druku termotransferowego. Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, oferujemy elementy nadające się do użycia w urządzeniach takich marek jak: Allen, Avery Dennison, CAB, Citizen, Datamax, Domino, Intermec, Linx, Markpoint, Sato, TEC, TSC, Carl Valentin, Data Flex, Willet, Zebra i inne.

W naszym szerokim asortymencie dostępne są rozwiązania kompatybilne z większoœcią dostępnych na rynku modeli urządzeń. Dbamy bowiem o stworzenie oferty kompleksowej, odpowiadającej na potrzeby jak największej rzeszy użytkowników. Dlatego niezależnie od profilu działalnoœci, iloœci usług czy sposobu ich wykonywania z pewnoœcią znajdziesz tu coœ idealnego dla siebie. Stale zabiegamy również o rozbudowę i zróżnicowanie asortymentu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty czy parametrów technicznych głowic drukujących prosimy o kontakt z serwisem Promark Light.

serwispromarklight.pl
tel. 22 742 03 10


 
  Kontakt  |        projekt: 9ART