Promark Light  
   
 
sprzedazpromarklight.pl

Zapytaj o ofertę

Firma
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail

Treść zapytania


Automatyczne głowice etykietujące

Dostępne w asortymencie naszej firmy etykieciarki to urządzenia wykorzystujące zaawansowane technologie. Stworzone zostały po to, aby umożliwić swoim użytkownikom łatwe oznaczanie, zarówno opakowań jednostkowych, jak i zbiorczych. Nasze etykieciarki posiadają bardzo solidną konstrukcję, dzięki czemu są w pełni niezawodne. Ich charakterystyczną cechą jest bardzo wysoka trwałoœć.

Głowice, które znajdziesz w naszej ofercie zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zapewnić pełną kompatybilnoœć z możliwie szeroką gamą dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu możliwe jest szybkie i bezproblemowe bieżące dostosowanie tych urządzeń do aktualnych potrzeb czy zadań jakie ma wykonać aktualnie firma. Powoduje to z kolei, że cały proces zawsze przebiega z satysfakcjonującą szybkoœcią.

Dodatkowym atutem etykieciarek wymienianym przez użytkowników jest także wysoka precyzja. Przy wszystkich zaletach i udogodnieniach urządzenia nie generują jednak żadnych dodatkowych kosztów, czy komplikacji wiązanych z obsługą.

Do każdej zakupionej u nas etykieciarki można zainstalować opcjonalnie specjalistyczny datownik Linx TTO. Drukarki termotransferowe Linx TT3/TT5/TT10 służą do nanoszenia informacji zmiennych różnego rodzaju bezpoœrednio na folii. Należą do nich między innymi dane takie jak: data przydatnoœci, kod kreskowy, dokładny czas i tym podobne. Kolorowy ekran dotykowy, prosty interfejs użytkownika i możliwoœć szybkiej wymiany folii minimalizują czas, który należy przeznaczyć na obsługę urządzenia.

Głowica etykietująca Alfa Głowica etykietująca Gamma Głowica etykietująca Golf
Głowica etykietująca Alfa Głowica etykietująca Gamma Głowica etykietująca Golf
 
  Kontakt  |        projekt: 9ART